FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8652018
nr 865 2018
ARMCHAIR
Louis XVI-stil, 19th century, wear, damages.
Louis XVI-stil, 1800-tal
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1000
Monday December 16 2013
at 20:52:52
16/12 20:47:53